1215-МР

Документи » Рішення міської ради » 1215-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" лютого 2008 р № 1215-МР
м. Суми

Про предеачу в господарське відання комунальному підприємству «Сумикомунінвест» майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, розташованого у дитячому парку «Казка»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Міський центр дозвілля» щодо припинення дії договору користування від 01.09.99 № ФМК-015 та щодо передачі майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, яке знаходиться в дитячому парку «Казка», в господарське відання комунальному підприємству «Сумикомунінвест», відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись пунктом 31 частини першої статті 26 та частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати в господарське відання комунальному підприємству «Сумикомунінвест» майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, розташованого в дитячому парку «Казка», згідно з додатком до цього рішення.
 2. Вважати таким, що втратив чинність, пункт 1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 16.02.99 № 87 «Про передачу майна дитячого парку «Казка» та міського парку культури та відпочинку».
 3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
  • 3.1. Взяти на оперативний облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  • 3.2. Передати майно, зазначене в додатку до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Сумикомунінвест», згідно з додатком до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  • 3.3. Припинити дію договору користування від 01.09.99 № ФМК-015 з товариством з обмеженою відповідальністю «Міський центр дозвілля».
 4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Міський центр дозвілля» (Краснонос М.М.) зняти з балансу майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
 5. Комунальному підприємству «Сумикомунінвест» (Малік А.О.) організувати функціонування дитячого парку «Казка», використовуючи майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
 6. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [72.5 Kb] (cкачувань: 317) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав