1213-МР

Документи » Рішення міської ради » 1213-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ ХVІІ СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" лютого 2008 р № 1213-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання державному комунальному підприємству “Міськсвітло” майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Враховуючи розпорядження міського голови від 10.12.07 № 1008-Р “Про виділення коштів з цільового фонду Сумської міської ради на виконання робіт по святковому оформленню пл. Незалежності світлотехнічними засобами”, керуючись статтею 136 Господарського кодексу України, статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради(Щербак В.І.):
    • 1.1. Взяти на оперативний облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене у додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.2. Передати майно, зазначене у додатку до цього рішення, в господарське відання державному комунальному підприємству “Міськсвітло” (Авраменко О.О.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сумської міської ради (Костенко О.А.) зняти з балансу майно, зазначене у додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додаток [42.5 Kb] (cкачувань: 238) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 19-03-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав