1168-МР

Документи » Рішення міської ради » 1168-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" грудня 2007 р № 1168-МР
м. Суми

Про створення комунальної установи "Захист тварин в місті" Сумської міської ради

На виконання статті 24 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження", керуючись пунктом 52 розділу першого статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення Сумської міської ради від 11 липня 2007 року № 686-МР “Про Сумську міську програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами", Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити комунальну установу “Захист тварин в місті” Сумської міської ради.
  2. Затвердити статут комунальної установи “Захист тварин в місті” Сумської міської ради (додаток № 1).
  3. Звільнити дану установу від сплати мита за державну реєстрацію.
  4. Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців управління "Єдиний офіс" (Поліщук Б.К.) здійснити державну реєстрацію статуту комунальної установи "Захист тварин в місті" в установленому законом порядку.
  5. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) розробити та погодити з фінансовим управлінням міської ради розрахунок видатків на утримання установи на 2008 рік та штатний розпис відповідно до чинного законодавства.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Статут комунальної установи Сумської міської ради “Захист тварин в місті” [72 Kb] (cкачувань: 791) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав