1156-МР

Документи » Рішення міської ради » 1156-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" грудня 2007 р № 1156-МР
м. Суми

Про організацію та порядок здійснення перевезень студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учнів професійно–технічних навчальних закладів у 2008 році

На виконання статті 9 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Указу Президента України від 31.03.99 р. № 309 «Про заходи щодо впорядкування механізму надання пільгового проїзду окремим категоріям студентів і учнів», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити з 1 січня 2008 року по 31 грудня 2008 року вартість місячного проїзного квитка у міському електротранспорті для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учнів професійно-технічних навчальних закладів денної форми навчання, які навчаються за державним замовленням у розмірі 13,00 грн., виходячи з розрахунку 52 їздки в місяць. Цей порядок оплати за проїзд у міському транспорті поширюється на студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів, середньомісячний дохід яких не перевищує прожиткового мінімуму на одного члена сім’ї у розрахунку на місяць. 
  2. Комунальному підприємству Сумської міської ради «Електроавтотранс» реалізацію пільгових проїзних квитків здійснювати за списками навчальних закладів з урахуванням матеріального стану студента чи учня. 
  3. Керівникам навчальних закладів до 25 числа місяця, що передує перевезенням, надавати до комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс» списки студентів та учнів, визначених у пункті 1 цього рішення. Відповідальність за своєчасне подання та достовірність списків покласти на ректорів, вищих навчальних закладів та директорів закладів профтехосвіти. 
  4. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) здійснювати фінансування на відшкодування пільгового проїзду студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учнів професійно – технічних навчальних закладів в межах обсягів асигнувань, передбачених в міському бюджеті на 2008 рік на вищезазначені цілі. 
  5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради (Костенко О.А.) провести фінансування комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс» на відшкодування пільгового проїзду студентів вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації та учнів професійно – технічних навчальних закладів за фактично проданими проїзними квитками згідно з наданими списками навчальних закладів. 
  6. Дане рішення оприлюднити в газеті «Суми і сумчани». 
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В., а контроль – на постійну планово-бюджетну комісію (Теліженко О.М.)

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 30-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав