1148-МР

Документи » Рішення міської ради » 1148-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" грудня 2007 р № 1148-МР
м. Суми

Про зміни до рішення Сумської міської ради від 27.12.06 № 332- МР "Про зміни до рішення Сумської міської ради від 05.07.05 № 1287- МР "Про перейменування управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів у Зарічну та Ковпаківську в місті Суми адміністрації"

Розглянувши пропозиції Зарічної та Ковпаківської районних в місті Суми адміністрацій по виконанню пункту 5 рішення Сумської міської ради від 28.11.07 № 1023- МР "Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01.11.07 № 221- МР "Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність", а також щодо делегування районним адміністраціям повноваження змінювати межі кварталів приватного сектору районів та координувати роботу посадової особи управління архітектури та містобудування – архітектора району, керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до додатку (Положення про (Ковпаківську, Зарічну) районну в м. Суми адміністрацію) до рішення Сумської міської ради від 27.12.06 № 332- МР "Про зміни до рішення Сумської міської ради від 05.07.05 № 1287 – МР "Про перейменування управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в м. Суми районів у Зарічну та Ковпаківську в м. Суми адміністрації", а саме:
    1.1. Абзац другий пункту 1.10. викласти в наступній редакції: " – призначає на посади працівників райадміністрації за рекомендацією конкурсної комісії Сумської міської ради та звільняє їх в порядку, визначеному законодавством, крім працівників відділу ведення Державного реєстру виборців райадміністрації – посадових осіб місцевого самоврядування, які призначаються на посаду міським головою за пропозицією конкурсної комісії та звільняються з посади міським головою, інші особи призначаються у порядку, встановленому чинним законодавством".
    1.2. Абзац другий пункту 1.11. викласти в наступній редакції: " – Разом з начальником райадміністрації її апарат складають: заступники начальника, керівники, посадові особи і технічний персонал структурних підрозділів райадміністрації прямого підпорядкування (відділів, служб та ін.), а також відділ ведення Державного реєстру виборців райадміністрації, який утворюється Сумською міською радою, їй підзвітний та підконтрольний і підпорядковується виконавчому комітету міської ради та міському голові."
    1.3. Пункт 2.7. доповнити абзацом наступного змісту: " – координація роботи посадової особи управління архітектури та містобудування міської ради – архітектора району."
    1.4. Підпункт "б" пункту 2.11. доповнити абзацом наступного змісту: " – прийняття розпоряджень про зміни меж кварталів приватного сектору району."
  2. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов'язків, начальників Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій Грамотіна В.І. та Джуру О.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 30-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав