1120-МР

Документи » Рішення міської ради » 1120-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" грудня 2007 р № 1120-МР
м. Суми

Про встановлення надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги міському голові, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, секретарю міської ради, заступнику міського голови, заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету Сумської міської ради

Відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 25.03.06 № 361, від 10.04.06 № 467, від 24.05.06 № 710, від 19.07.06 № 984), керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відповідно до підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» встановити з 01 січня 2008 року надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування:
  • Мінаєву Геннадію Михайловичу – міському голові;
  • Бойку Сергію Олександровичу – першому заступнику міського голови;
  • Гученку Петру Михайловичу – секретарю міської ради;
  • Єфименку Костянтину Васильовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Куцу Ярославу Валентиновичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Паку Степану Яковичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Сухоносу Олегу Вікторовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Фінашку Віктору Васильовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Волонтирцю Віктору Мефодійовичу – заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету.
 2. Відповідно до Положення про порядок преміювання та надання допомоги, матеріальної допомоги за рахунок фонду оплати праці працівників апарату, управлінь та відділів виконавчого комітету Сумської міської ради, підпункту 2 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» здійснювати щомісячно преміювання міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступника міського голови , керуючого справами виконавчого комітету відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в розмірі, що не перевищує 90 % посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці. Преміювання до державних і професійних свят та ювілейних дат здійснювати в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати в межах коштів на оплату праці та економії фонду оплати праці.
 3. Відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» щорічно надавати заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати. 
 4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) виплату надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання згідно з цим рішенням здійснювати в межах затвердженого фонду оплати праці. 
 5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 29-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав