1079-МР

Документи » Рішення міської ради » 1079-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "19" грудня 2007 р № 1079-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми позаквартальних газових мереж

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Номак-Інвест» та закритого акціонерного товариства «Сумижитлокомплекс» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми позаквартальних газових мереж, враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.11.07 № 561 «Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми позаквартальних газових мереж», керуючись Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми позаквартальні газові мережі, зазначені у додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.):
    • 2.1. Здійснити приймання об’єктів, зазначених у додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати об’єкти, зазначені у додатку до цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз”.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік позаквартальних газових мереж [30 Kb] (cкачувань: 201) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав