1043-МР

Документи » Рішення міської ради » 1043-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XVI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "19" грудня 2007 р № 1043-МР
м. Суми

Про надання дозволу на одержання кредиту комунальному підприємству Сумської міської ради ”Електроавтотранс” та передачу в заставу майнових прав

У зв’язку із скрутним фінансовим становищем, викликаним затримкою фінансування державних субвенцій за перевезення пільгових категорій населення за 2007 рік, відповідно до пункту 3.8. Статуту комунального підприємства Сумської міської ради „Електроавтотранс”, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, Сумська міська

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл комунальному підприємству Сумської міської ради „Електроавтотранс” отримати кредит у формі „Відновлювана кредитна лінія” з лімітом кредитування у 1 млн. (один мільйон) гривень 00 копійок в Сумській філії Відкритого акціонерного товариства Комерційний банк „Хрещатик” строком на один рік для виплати заробітної плати та платежів, пов’язаних з їх виплатою, зі сплатою 16 % річних. 
  2. Надати в заставу майнові права за договором про закупівлю від 14.11.07 р. №53, укладеним між Закритим акціонерним товариством «Літан» та комунальним підприємством Сумської міської ради „Електроавтотранс” на придбання 3 (трьох) тролейбусів марки ЮМЗТ-2 заставною вартістю 2 млн. 571 тис. грн. із зобов’язанням підприємства оформити протягом десяти календарних днів після оформлення права власності на транспорт договору застави транспортних засобів. 
  3. Надати право підпису договору кредитної лінії, договорів застави та інших документів, пов’язаних з отриманням кредиту та надання в заставу майнових прав директору комунального підприємства Сумської міської ради “Електроавтотранс” Левченку Володимиру Юхимовичу. 
  4. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 21-01-2008
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав