1021-МР

Документи » Рішення міської ради » 1021-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 1021-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27.10.2007 № 939-МР «Про Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Сумської міської ради»

Відповідно до частини 5 статті 34 Закону України «Про Державний реєстр виборців», постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 року № 868 «Про затвердження типових положень про орган (відділ) ведення Державного реєстру виборців та про регіональний орган (відділ) адміністрування Державного реєстру виборців», керуючись частиною четвертою статті 54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити зміни до рішення Сумської міської ради від 27.10.2007 № 939-МР «Про Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Сумської міської ради», а саме:

  1. В тексті даного рішення та додатку до нього слова «відділ ведення Державного реєстру виборців Сумської міської ради», «відділ» у всіх відмінках замінити на слова «відділи ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в місті Суми адміністрацій» та «відділи» відповідно. 
  2. Частину 1 додатку до рішення викласти в редакції: «1. Відділи ведення Державного реєстру виборців Зарічної та Ковпаківської районних в місті Суми адміністрацій (далі – відділи) є структурними підрозділами Зарічної та Ковпаківської районних в місті Суми адміністрацій, які утворюються Сумською міською радою, їй підзвітні та підконтрольні і підпорядковуються виконавчому комітету міської ради та міському голові.». 
  3. В частинах 3, 9 додатку до рішення слова «на території міста Суми» замінити на слова «на території району».

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав