1019-МР

Документи » Рішення міської ради » 1019-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 1019-МР
м. Суми

Про розгляд звернення депутата Сумської міської ради Черняка В.М. щодо виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2007 року «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2007 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження, у тому числі оснащення інженерних вводів багатоквартирних житлових будинків засобами обліку споживання води і теплової енергії, ремонт реконструкцію теплових мереж та котелень, будівництво газопроводів і газифікацію населених пунктів»

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. щодо встановлення приладів обліку теплової енергії в житлових будинках міста Суми за рахунок Державної програми по оснащенню інженерних вводів багатоквартирних житлових будинків засобами обліку споживання води та теплової енергії, керуючись пунктами 22, 23 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. взяти до уваги (додається).
  2. При формуванні бюджетної програми на 2008 рік унести пропозиції до обласної державної адміністрації щодо встановлення лічильників теплової енергії в житлових будинках за рахунок коштів з Державного бюджету України місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження, у тому числі на оснащення вводів багатоквартирних житлових будинків засобами обліку споживання води і теплової енергії. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) в термін до 01.02.08 р. надати перелік об’єктів, де необхідно встановити прилади обліку теплової енергії до обласної державної адміністрації, як розпорядника коштів субвенцій з державного бюджету України місцевим бюджетом з обов’язковим погодженням з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В.С.).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік майна комунальної власності територіальної громади міста Суми та робіт по його улаштуванню [28.5 Kb] (cкачувань: 225) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав