1017-МР

Документи » Рішення міської ради » 1017-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 1017-МР
м. Суми

Про включення нежитлового приміщення по Червоній площі, 6 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2007 році

Розглянувши звернення підприємця Положія Євгена Вікторовича про приватизацію орендованого об’єкта комунальної власності, керуючись пунктом 51 розділу ІХ Державної програми приватизації на 2000 – 2002 роки, пунктом 1 статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, пунктом 30 частини першої статті 26 та частиною шостою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Включити нежитлове приміщення по Червоній площі, 6 площею 238,3 кв. м, яке орендує підприємець Положій Євген Вікторович, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2007 році.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) здійснити приватизацію нежитлового приміщення, вказаного у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., а контроль - на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Єфіменко К.В.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав