1013-МР

Документи » Рішення міської ради » 1013-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 1013-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування підземних газових мереж по вул. Харківській, 35 відкритому акціонерному товариству “Сумигаз”

У зв’язку з актом робочої комісії про прийняття в експлуатацію об’єкта “Встановлення мінікотельні на адмінбудинку міської ради Зарічного в м. Суми району”, враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 30.10.07 № 518 “Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про надання згоди на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування підземних газових мереж по вул. Харківській, 35 відкритому акціонерному товариству “Сумигаз”, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” підземних газових мереж високого тиску d 57 - 254 м.п., вартістю 68745,0 грн. по вул. Харківській, 35. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.):
    2.1. Взяти на облік підземні газові мережі, зазначені у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумигаз” підземні газові мережі, зазначені у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А.М.) зняти з балансу підземні газові мережі, зазначені у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав