1011-МР

Документи » Рішення міської ради » 1011-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 1011-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішень Сумської міської ради щодо переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми

У зв’язку з проведенням поточної інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести доповнення в додаток до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 819 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми», згідно додатку № 1 до цього рішення.
  2. Унести зміни в додаток до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 819 – МР «Про перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми», згідно додатку № 2 до цього рішення.
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) внести відповідні зміни та доповнення до розпорядчих документів та договорів в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [73.5 Kb] (cкачувань: 229) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав