1009-МР

Документи » Рішення міської ради » 1009-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 1009-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління нежитлових приміщень управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради

Розглянувши доповідну записку начальника управління архітектури та містобудування Сумської міської ради від 05.11.07, виписку із протоколу засідання постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією від 29.10.07, проаналізувавши ситуацію щодо неможливості подальшого безперервного виконання функцій, власних та делегованих повноважень управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради у приміщенні, що знаходиться за адресою: місто Суми, вул. Троїцька, 4, яке належить Національному Банку України в Сумській області, де розпочаті заплановані власником будівельні роботи, враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 08.11.07 № 524 “Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про закріплення нежитлового приміщення”, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління нежитлові приміщення по вул. Воскресенській, 8-А у місті Суми, загальною площею 510,3 кв.м 2 поверх управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) здійснити передачу будівлі, зазначену у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав