1008-МР

Документи » Рішення міської ради » 1008-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 1008-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

Враховуючи рішення виконавчого комітету від 21.03.06 № 167 «Про затвердження актів приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми житлового фонду ВАТ «Сумський «Насосенергомаш» та угоду від 22.02.06 щодо використання коштів на утримання гуртожитків, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно згідно додатків №№ 1, 2, 3 до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради:
    • 2.1. Взяти на облік майно, зазначене в додатках №№ 1, 2, 3 в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Прийняти на баланс майно, зазначене в додатку № 1 цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради прийняти на баланс майно, зазначене в додатку № 2 цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Передати в оренду та на баланс приватному виробничо-комерційному підприємству «Рубін» майно, зазначене в додатку № 3 до цього рішення, зняти з балансу майно, зазначеного у додатках №№ 1, 2 до цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфименка К.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [71.5 Kb] (cкачувань: 274) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 26-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав