999-МР

Документи » Рішення міської ради » 999-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 999-МР
м. Суми

Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності

На підставі розробленої та наданої технічної документації зі складання державних актів на право власності на землю, відповідно до пункту 12 статті 12 розділу Х Перехідних положень Земельного Кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити фактичні межі та розміри земельних ділянок, які передані громадянам у власність, згідно з додатком.
  2. Громадянам - власникам земельних ділянок у місячний термін з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  3. Унести зміни в пункт 47 додатку № 3 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 23 вересня 1998 року „Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах приватної власності”, стосовно уточнення площі земельної ділянки по пров. Карбишева, 31, а саме: в графу 2 замість слів „Дем’янік Марія Олександрівна” записати слова „Демяник Марія Олександрівна” у зв’язку з допущеною помилкою.
  4. Унести зміни в пункт 3 додатку до рішення Сумської міської ради від 23 травня 2007 року № 581-МР „Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності” стосовно уточнення площі земельної ділянки для ведення садівництва Прімовій Людмилі Володимирівні, а саме: в графу 3 замість „с/т „Хімік”, ділянка №497” записати „с/т „Хімік-1”, ділянка №497 б” у зв’язку зі зверненням землевпорядної організації.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Список громадян, яким при складанні державних актів на право власності на землю затверджено межі та уточнено площі земельних ділянок [76 Kb] (cкачувань: 277) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав