995-МР

Документи » Рішення міської ради » 995-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 995-МР
м. Суми

Про розгляд протесту прокурора м. Суми від 11.10.07 № 48/16 про виключення з додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 522-МР «Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку із зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” пункту 20 та пункту 21 щодо надання ПВКП «Легіон» та ПП Ткаченко А.М. дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки за адресою: м. Суми, вул. Кіровоградська, 7

Розглянувши протест прокурора м. Суми, на підставі пояснень начальника управління земельних ресурсів Сумської міської ради Скрипки В.В., відповідно до статті 21 Закону України «Про прокуратуру», частини другої статті 149 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Протест прокурора м. Суми від 11.10.07 № 48/16 про виключення з додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 522-МР «Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку із зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради» пункту 20 та пункту 21 щодо надання ПВКП «Легіон» та ПП Ткаченко А.М. дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки за адресою: м. Суми, вул. Кіровоградська, 7 задовольнити. 
  2. Унести зміни в рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 522-МР «Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку із зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради», а саме: вилучити з додатку № 1 до даного рішення пункт 20 та пункт 21 щодо надання ПВКП «Легіон» та ПП Ткаченко А.М. дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки за адресою: м. Суми, вул. Кіровоградська, 7. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології Сіденко Д.Є.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 25-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав