992-МР

Документи » Рішення міської ради » 992-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 992-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир від апеляційного суду Сумської області

Розглянувши звернення апеляційного суду Сумської області щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир, а саме: № 40 у будинку № 46 по вул. Прокоф’єва та № 14 у будинку № 10а по вул. Засумській відповідно до рішення Сумської міської ради від 16.10.02 № 145-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири, а саме: № 40 у будинку № 46 по вул. Прокоф’єва та № 14 у будинку № 10а по вул. Засумській від апеляційного суду Сумської області.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мірошниченко Т.В.) здійснити приймання квартир, зазначених у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартири, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 24-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав