969-МР

Документи » Рішення міської ради » 969-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" листопада 2007 р № 969-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 20 лютого 2002 року “Про затвердження переліку підприємств, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми, до яких не застосовуються положення Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”

З метою удосконалення системи управління житлово-комунальним господарством, підвищення ефективності і надійності його функціонування та забезпечення надання населенню міста якісних житлово-комунальних послуг, відповідно до частини восьмої статті 5 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 20 лютого 2002 року “Про затвердження переліку підприємств, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми, до яких не застосовуються положення Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, а саме: додаток до вищезазначеного рішення Сумської міської ради викласти в новій редакції, згідно з додатком до цього рішення.
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1540-МР “ Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 20 лютого 2002 року “Про затвердження переліку підприємств, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми, до яких не застосовуються положення Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік підприємств, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми, до яких не застосовуються положення Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” [53.5 Kb] (cкачувань: 331) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-12-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав