938-МР

Документи » Рішення міської ради » 938-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" жовтня 2007 р № 938-МР
м. Суми

Про встановлення надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоносу О.В., Куцу Я.В., Єфіменку К.В.

Керуючись пунктом 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 25.03.06 № 361, від 10.04.06 № 467, від 24.05.06 № 710, від 19.07.06 № 984), Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити відповідно до підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування:
  • Куцу Ярославу Валентиновичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Сухоносу Олегу Вікторовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  • Єфіменку Костянтину Васильовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
 2. Відповідно до Положення про порядок преміювання та надання допомоги, матеріальної допомоги за рахунок фонду оплати праці працівників апарату, управлінь та відділів виконавчого комітету Сумської міської ради, підпункту 2 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» здійснювати щомісячно преміювання заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в розмірі 40 % посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці. Преміювання до державних і професійних свят та ювілейних дат здійснювати в розмірі посадового окладу в межах коштів на оплату праці та економії фонду оплати праці.
 3. Відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» щорічно надавати заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
 4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) виплату надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання згідно з цим рішенням здійснювати в межах затвердженого фонду оплати праці. 
 5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 6-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав