929-МР

Документи » Рішення міської ради » 929-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 929-МР
м. Суми

Про подовження терміну дії рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних, фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Поновити та подовжити термін дії пункту 3 додатку до рішення Сумської міської ради від 31 січня 2007 року № 375-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок переможцям конкурсу на право розміщення об’єктів містобудування для здійснення господарської діяльності на землях Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ВАТ „Сумбуд” під розміщення житлового багатоповерхового будинку (одна секція) по вул. Інтернаціоналістів, 57 в орієнтовною площею 0,2000 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення ВАТ „Сумбуд” від 24.07.07 р. № 259. 
  2. Поновити та подовжити термін дії пункту 4 додатку до рішення Сумської міської ради від 6 березня 2007 року № 441-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок переможцям конкурсу на право оренди земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Суми” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ВАТ „Сумбуд” під розміщення житлового багатоповерхового будинку по вул. Заливній, 9/1 орієнтовною площею 0,1000 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення ВАТ „Сумбуд” від 24.07.07 р. № 259. 
  3. Поновити та подовжити термін дії пункту 16 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 6 грудня 2006 року № 261-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Українській академії банківської справи Національного Банку України для будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Прокоф’єва, 12/1 орієнтовною площею 0,3000 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення Української академії банківської справи Національного Банку України від 26.07.07 р. № 74-03/1939. 
  4. Поновити та подовжити термін дії пункту 39 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1626-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,0220 га по просп. ім. М. Лушпи, 9 під добудову до існуючого магазину підприємцю Падалці Г.Б. на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення підприємця від 13.02.07 р. 
  5. Поновити та подовжити термін дії пункту 4 додатку до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 379-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок переможцям конкурсу на право розміщення об’єктів містобудування для здійснення господарської діяльності на землях Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Матеріально-технічний центр «Електро» під розміщення житлового багатоповерхового будинку (дві секції), вул. Ковпака, 79 орієнтовною площею 0,6000 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
  6. Поновити та подовжити термін дії пункту 2 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1626-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки комунальному підприємству „Спеціалізований комбінат» під розташування кладовища для поховання людей, район 40-ї підстанції площею 60,0000 га на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення підприємства. 
  7. Поновити та подовжити термін дії пункту 13 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 6 грудня 2006 року № 261-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки по вул. Замостянська (біля буд. № 21) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд площею 0,1000 га, для ведення садівництва площею 0,1200 га, громадянці Палієнко Марії Вікторівні на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі її звернення від 02.05.07 р.
  8. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 5-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав