925-МР

Документи » Рішення міської ради » 925-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 925-МР
м. Суми

Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності

На підставі розробленої та наданої технічної документації зі складання державних актів на право власності на землю, відповідно до пункту 12 статті 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити фактичні межі та розміри земельних ділянок, які передані громадянам у власність, згідно з додатком.
  2. Громадянам - власникам земельних ділянок у місячний термін з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  3. Унести зміни в пункт 2 додатку № 11 до рішення Сумської міської ради від 28 квітня 1999 року „Про затвердження розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах приватної власності” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0644 га Сніжку Івану Яковичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, а саме: у графу замість „вул. Вигонопоселенська, 83 б” записати „вул. Вигонопоселенська, 85 а” у зв’язку з допущеною помилкою.
  4. Унести зміни в пункт 1 додатку до рішення Сумської міської ради від 23 травня 2007 року № 581–МР «Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності», стосовно уточнення площі земельної ділянки по вул. Єсеніна, 9, а саме: в графу 2 замість слів «Гаврікова Олена Василівна» записати слова «Гаврикова Олена Василівна» у зв’язку з допущеною помилкою.
  5. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Список громадян, яким при складанні державних актів на право власності на землю затверджено межі та уточнено площі земельних ділянок [106.5 Kb] (cкачувань: 317) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 5-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав