911-МР

Документи » Рішення міської ради » 911-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 911-МР
м. Суми

Про подовження терміну дії та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних, фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Подовжити термін дії пункту 5 додатку № 1 рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 219-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0800 га підприємцю Гайворонській Лілії Михайлівні під розміщення бази відпочинку по вул. Чапаєва, б/н на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
  2. Подовжити термін дії пункту 3 додатку № 2 рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 348-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га Петренку Олексію Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Комсомольській, біля буд. № 176а на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
  3. Подовжити термін дії пункту 28 додатку № 1 рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 348-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із земелеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3500 га по вул. Харківській, 58а ТОВ «Нафтохіміндустрія» під розміщення багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію. 
  4. Подовжити термін дії пункту 2 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1626-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розташування кладовища для поховання людей в районі 40-ї підстанції комунальному підприємству „Спеціалізований комбінат” терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію.
  5. Подовжити термін дії пункту 14 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 06 грудня 2006 року № 261-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Замостянській (біля буд. 21) Ілляшенку Костянтину Вікторовичу терміном на чотири місяці з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянина від 04.06.07 р. 
  6. Подовжити термін дії пункту 5 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 348-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення господарської споруди (сарай) по вул. Комсомольській, 56 Машалдіну Олександру Івановичу терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянина від 06.06.07 р. та поновлених висновків. 
  7. Унести зміни до пункту 15 додатку 1 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 516-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки підприємцю Грицині Володимиру Андрійовичу, а саме: у графу 3 замість „Землі підприємств іншої промисловості під розміщення автостоянки приватного транспорту, вул. Ковпака, 4” записати „Землі підприємств іншої промисловості під розміщення автостоянки власного транспорту, вул. Ковпака, 4” на підставі звернення підприємця Грицини В.А. від 12.06.2007 року.
  8. Подовжити термін дії пункту 21 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 190-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розміщення агітаційної площадки в аспекті охорони природи і органічного землеробства по вул. Луговій (р-н КНС-1) підприємцю Майбороді Володимиру Васильовичу терміном на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення громадянина від 11.06.07 р.
  9. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 5-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав