910-МР

Документи » Рішення міської ради » 910-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 910-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 92, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати громадянам у власність та оренду земельні ділянки, надані раніше у користування: 1.1. для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком 1; 1.2. для ведення садівництва, згідно з додатком 3; 1.3. передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком 2. Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам, відповідно до розроблених проектів відведення, згідно з додатком 4, за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 68 додатку № 126 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 93 площею 0,05 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Лісовод 1» Кипренку Миколі Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Гончарова Ю. О. про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 23 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 18 квітня 2001 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0885 га по вул. Космічній, 20 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Говоруну Івану Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Будко В. І. та Говорун Н. О. про скасування рішення. 
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 255 додатку № 24 до рішення Сумської міської Ради від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Лепехівській, 24 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Берестовській Ганні Іллівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Яркової Є. Ю. про скасування рішення. 
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 41 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Фрунзенець» Березиній Вірі Іллівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 27 додатку № 15 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Мебельщик-1» Коваленку Володимиру Вікторовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Філіпенка В. Д. про скасування рішення. 
 8. Унести зміни в пункт 2 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 185-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі у власність земельної ділянки площею 0,0218 га для ведення садівництва Сторчаці Сергію Васильовичу, а саме: у графу 3 замість „вул. Веретенівська, 33” записати „вул. Веретенівська, 35” у зв’язку з допущеною помилкою.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 8 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради від 27 грудня 2000 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0621 га по вул. Фурманова, 22 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Степанову Віктору Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 10. Унести зміни в пункт 7 додатку № 2 та в пункт 8 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 04 квітня 2007 року № 491-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення садівництва відповідно Гапоченко Раїсі Григорівні, Волинець Вірі Миронівні та Талді Ларисі Лаврентіївні, а саме: в графі 3 замість „вул. 2-а Продольна, 4” записати „пров. 2-й Продольний, 4” у зв’язку з допущеною помилкою. 
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 291 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Зв`язківців, 41 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Українцю Івану Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Українець Д. З. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 56 додатку № 15 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 61 площею 0,10 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Мебельщик-1» Резніку Єгору Павловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 391 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. 1-Продольній, 19 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Біліченку Федору Наумовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Рязанцева С. О. про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 113 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Добролюбова, 23 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Гвоздецькій Вірі Миколаївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно із заявою Терновської Г. О. про скасування рішення.
 15. Унести зміни до пункту 116 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Дружба» Білопільське шоссе, ділянка № 134, а саме: в графі 2 замість „Петьков Федір Миронович” записати „Петькова Наталія Олександрівна” у зв’язку з допущеною помилкою.
 16. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - у розмірі ставки земельного податку.
 17. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
 18. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [123.5 Kb] (cкачувань: 360) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 5-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав