909-МР

Документи » Рішення міської ради » 909-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 909-МР
м. Суми

Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності

На підставі розробленої та наданої технічної документації зі складання державних актів на право власності на землю, відповідно до статті 12 пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити фактичні межі та розміри земельних ділянок, які передані громадянам у власність, згідно з додатком.
  2. Громадянам - власникам земельних ділянок у місячний термін з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 20 додатку до рішення Сумської міської ради від 23 травня 2007 року № 581-МР „Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності та оренди” стосовно уточнення площі земельної ділянки по вул. Садовій, 18 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Голоденку Юрiю Миколайовичу в зв’язку з прийняттям аналогічного рішення раніше.
  4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку до рішення Сумської міської ради від 23 травня 2007 року № 581-МР „Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності та оренди” стосовно уточнення площі земельної ділянки по вул. П. Комуни, 84 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Старченку Павлу Тихоновичу в зв’язку з прийняттям аналогічного рішення раніше.
  5. Унести зміни до пункту 16 додатку до рішення Сумської міської ради від 23 травня 2007 року № 581-МР „Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності” стосовно затвердження меж та уточнення площі земельної ділянки Родюк Аллі Григорівні та Стусовій Світлані Григорівні, а саме: в графі 3 замість „вул. Котовського, 19” записати „пров. Котовського, 19” у зв’язку з допущеною помилкою.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Список громадян, яким при складанні державних актів на право власності на землю на землю затверджено межі та уточнено площі земельних ділянок [91.5 Kb] (cкачувань: 265) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 5-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав