907-МР

Документи » Рішення міської ради » 907-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 907-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми полігону для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району (І пусковий комплекс І черга)

У зв’язку із затвердженням акту державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, керуючись частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми полігон для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району (І пусковий комплекс І черга) згідно з додатком до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т. В.):
    • 2.1. Взяти на облік об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 2.2. Передати об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» (Лук’яненко С.І.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А. М.) зняти з балансу об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію та контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В. В.  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Полігон для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району [43 Kb] (cкачувань: 307) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 5-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав