894-МР

Документи » Рішення міської ради » 894-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 894-МР
м. Суми

Про включення нежитлового приміщення по вул. Харківській, 2/1 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2007 році

Розглянувши звернення підприємця Процка Миколи Миколайовича про приватизацію орендованого об’єкта комунальної власності, керуючись пунктом 51 розділу ІХ Державної програми приватизації на 2000 – 2002 роки, пунктом 1 статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, пунктом 30 частини першої статті 26 та частиною шостою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Включити нежитлове приміщення по вул. Харківській, 2/1 площею 94,3 кв. м, яке орендує підприємець Процко Микола Миколайович, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2007 році. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) здійснити приватизацію нежитлового приміщення, вказаного у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., а контроль - на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Єфіменко К.В.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав