892-МР

Документи » Рішення міської ради » 892-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 892-МР
м. Суми

Про передачу в безкоштовне постійне користування територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Сумській області нежитлових приміщень по вул. Перемоги, 4

Розглянувши звернення територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області, враховуючи рекомендації комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в безкоштовне постійне користування територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Сумській області частину нежитлових приміщень по вул. Перемоги, 4 в м. Суми (з уточненням площ в КП “Сумське міське бюро технічної інвентаризації”) для розміщення службових приміщень. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) здійснити передачу нежитлових приміщень, зазначених в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав