890-МР

Документи » Рішення міської ради » 890-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 890-МР
м. Суми

Про створення комунального підприємства Сумської міської ради „Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві „Сумчанка”

З метою забезпечення умов для занять масовим спортом, координації й об'єднання зусиль мешканців міста Суми, що займаються фізичною культурою й спортом, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити комунальне підприємство Сумської міської ради „Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві „Сумчанка”.
  2. Визначити статутний фонд комунального підприємства Сумської міської ради „Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві „Сумчанка” у розмірі 100 000,000 грн. грошовими коштами.
  3. Затвердити статут комунального підприємства Сумської міської ради „Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві „Сумчанка” (додається).
  4. Зареєструвати комунальне підприємство Сумської міської ради „Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві „Сумчанка” в порядку, встановленому діючим законодавством України.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. та Фінашка В.В. згідно з розподілом обов'язків. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Статут комунального підприємства Сумської міської ради „Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві „Сумчанка” [80.5 Kb] (cкачувань: 448) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав