882-МР

Документи » Рішення міської ради » 882-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" жовтня 2007 р № 882-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення управління охорони здоров’я Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління комунальній установі “Сумська міська дитяча клінічна лікарня” легкового автомобіля ВАЗ 21093 та враховуючи згоду фінансового управління Сумської міської ради, керуючись статтею 137 Господарського кодексу України, статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.):
    • 1.1. Взяти на облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене у додатку до цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
    • 1.2. Передати майно, зазначене у додатку до цього рішення, в оперативне управління комунальній установі “Сумська міська дитяча клінічна лікарня” у порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) зняти з балансу майно, зазначене у додатку до цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік майна комунальної власності територіальної громади міста Суми [32.5 Kb] (cкачувань: 228) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав