862-МР

Документи » Рішення міської ради » 862-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2007 р № 862-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 18.04.01 «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 7 по вул. Дзержинського, 29»

З метою забезпечення реєстрації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та проведення її в порядку, встановленому чинним законодавством, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 18.04.01 «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 7 по вул. Дзержинського, 29», доповнивши його пунктами 4 та 5 в такій редакції:

    «4. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
    5. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.». 

  2. Пункт 4 рішення Сумської міської ради від 18.04.01 «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 7 по вул. Дзержинського, 29» вважати пунктом 6. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією.

 

Секретар Сумської міської ради

П.М. ГученкоДата публікації: 30-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав