859-МР

Документи » Рішення міської ради » 859-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2007 р № 859-МР
м. Суми

Про передачу в безкоштовне постійне користування нежитлових приміщень в будинку № 7 по вул. Воскресенській в м. Суми Головному управлінню Державного казначейства України у Сумській області

Розглянувши звернення Головного управління Державного казначейства України у Сумській області, враховуючи рекомендації комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в безкоштовне постійне користування нежитлові приміщення в будинку № 7 по вул. Воскресенській, загальною площею 1157,9 кв.м, (з уточненням площ в КП “Сумське міське бюро технічної інвентаризації”) Головному управлінню Державного казначейства України у Сумській області. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) здійснити передачу нежитлових приміщень, зазначених в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Секретар Сумської міської ради

П.М. ГученкоДата публікації: 30-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав