858-МР

Документи » Рішення міської ради » 858-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2007 р № 858-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання КП “Спеціалізований комбінат” майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення комунального підприємства “Центр реклами та естетики міського середовища” щодо передачі відповідному підприємству майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Комунальному підприємству “Центр реклами та естетики міського середовища” (Буката В.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством:
  • 1.1. Передати управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради на облік майно, зазначене в додатку до цього рішення.
  • 1.2. Зняти з балансу майно, зазначене у додатку до цього рішення.
 2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т. В.) в порядку, встановленому чинним законодавством:
  • 2.1. Взяти на облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене у додатку до цього рішення.
  • 2.2. Передати майно, зазначене у додатку до цього рішення, в господарське відання комунальному підприємству “Спеціалізований комбінат”.
 3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією.

 

Секретар Сумської міської ради

П.М. Гученко

 

Перелік майна комунальної власності територіальної громади міста Суми [33 Kb] (cкачувань: 247) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав