855-МР

Документи » Рішення міської ради » 855-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2007 р № 855-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення нежитлових приміщень по вул. Інтернаціоналістів, 18

Розглянувши звернення управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення нежитлових приміщень по вул. Інтернаціоналістів, 18 та враховуючи згоду управління освіти і науки Сумської міської ради, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення нежитлові приміщення по вул. Інтернаціоналістів, 18, загальною площею 136,4 кв. м. 
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Ситник Т.В.) здійснити передачу нежитлових приміщень, зазначених у пункті 1 цього рішення, в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян “Берегиня” при управлінні праці та соціального захисту населення в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Кошовий М.В.) зняти з балансу нежитлові приміщення по вул. Інтернаціоналістів, 18, загальною площею 55,5 кв. м в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією.

 

Секретар Сумської міської ради

П.М. ГученкоДата публікації: 30-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав