836-МР

Документи » Рішення міської ради » 836-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2007 р № 836-МР
м. Суми

Про внесення доповнень до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2006 року № 75-МР «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету»

На виконання рішень Сумської міської ради від 29 листопада 2006 р. № 224-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 188-МР «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на право розміщення об’єктів містобудування для здійснення господарської діяльності на території Сумської міської ради» та від 30 травня 2007 р. № 609-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 29 листопада 2006 року № 224-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 188-МР «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на право розміщення об’єктів містобудування для здійснення господарської діяльності на території Сумської міської ради» з метою залучення коштів до цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста у складі спеціального фонду міського бюджету для вирішення питань, пов’язаних з життєдіяльністю міста, та залучення додаткових інвестиційних коштів для виконання програм соціально-економічного розвитку міста, керуючись пунктом 25 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування к Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни та доповнення в „Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста при управлінні капітального будівництва Сумської міської ради”, а саме:
    1.1. Замінити в назві та в тексті Положення слова управління капітального будівництва Сумської міської ради на управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради;
    1.2. Доповнити Розділ „Джерела надходження до фонду” пунктом 5:
    «5. Плата переможців конкурсу на право розміщення об’єктів містобудування для здійснення господарської діяльності на території Сумської міської ради не менше, ніж 10 % від нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки». 

 

Секретар Сумської міської ради

П.М. ГученкоДата публікації: 30-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав