815-МР

Документи » Рішення міської ради » 815-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "10" жовтня 2007 р № 815-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Теліженка О.М. щодо надання інформації про можливий рівень тарифів на виробництво, транспортування і постачання теплової енергії та гарячої води

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Теліженка О.М. щодо надання інформації про можливий рівень тарифів на виробництво, транспортування і постачання теплової енергії та гарячої води, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Теліженка О.М. щодо надання інформації про можливий рівень тарифів на виробництво, транспортування і постачання теплової енергії та гарячої води. 
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Теліженка О.М. міському голові Мінаєву Г.М. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається). 
  3. Офіційну письмову відповідь надати міській раді і депутату Теліженку О.М. 24 жовтня 2007 року на ІІ пленарному засіданні ХІV сесії Сумської міської ради.

 

Секретар Сумської міської ради

П.М. ГученкоДата публікації: 25-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав