805-МР

Документи » Рішення міської ради » 805-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "18" липня 2007 р № 805-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 516 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради”

На підставі звернення ВАТ „Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М. В. Фрунзе” та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до пункту 1 додатку 3 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 516 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою в зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на перепогодження документів на розробку проекту відведення земельної ділянки ВАТ „Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М. В. Фрунзе” з „розміщення промислових об’єктів” на „землі комерційного використання під розміщення готелю”, а саме: у графу 3, та 4 замість „вул. Привокзальна, 9 а” записати „пл. Привокзальна, 9 а” у зв’язку з допущеною помилкою. 
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 8-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав