801-МР

Документи » Рішення міської ради » 801-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "18" липня 2007 р № 801-МР
м. Суми

Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком 1, та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6 зазначеного додатку на підставі рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1160-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми”.
  2. Продовжити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком 2, та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 5 зазначеного додатку на підставі рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1160-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми”.
  3. Унести зміни в пункт 18 додатку №2 до рішення Сумської міської ради від 06 грудня 2006 року № 259 - МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки під розміщення офісу, кафе та літнього майданчика по вул. Харківській, 118/2 підприємцю Сибірцевій Ользі Михайлівні, а саме: у графу 6 замість „4,0” записати „8,0”.
  4. Вилучити земельну ділянку площею 0,0096 га із прибудинкової території будинку №5 по вул. Харківській (під розміщеним літнім майданчиком біля кафе „Картопляна хата”). 
  5. Унести зміни до пункту 9 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 947 - МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, затвердження прибудинкових територій, та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки для будівництво житлового будинку по вул. Новомістенській, 10 управлінню капітального будівництва Сумської міської ради, а саме: у графу 6 замість цифри „0,03” записати цифри „1,0” та відповідно внести зміни до договору оренди земельної ділянки згідно з листом управління реконструкції та капітального будівництва від 06 червня 2007 року № 448/04.
  6. Пункт 7 до рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 518 – МР „Про вилучення, надання в оренду, зміну цільового використання, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” викласти в наступній редакції: „Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному виробничо-комерційному підприємству „Антей” для житлової забудови (під будівництво 52-х квартирного житлового будинку) вул. Черепіна, 68 „В” площею 0,0722 га та надати в оренду дану земельну ділянку для житлової забудови під будівництво 52-х квартирного житлового будинку за адресою вул. Черепіна, 68 „В” терміном на 5 років, відповідно внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 24 вересня 2004 року, посвідченого приватним нотаріусом Сумського міського нотаріального округу Ворошиною Л. В., зареєстрованого в реєстрі №2274”.
  7. Унести зміни до пункту 20 додатку №2 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1384 - МР „Про вилучення, надання в оренду, зміну цільового призначення, продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки по вул. Воскресенській, 13 Б підприємцю Войтовичу Миколі Ігоревичу площею 0,1244 га, а саме: у графу 3 замість слів „Землі комерційного використання під будівництво готельно-ресторанного комплексу” записати слова „Землі комерційного використання під будівництво готельно-торгівельного комплексу”.
  8. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців з моменту вступу рішення в дію оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  9. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [95 Kb] (cкачувань: 324) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав