800-МР

Документи » Рішення міської ради » 800-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "18" липня 2007 р № 800-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 92, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати громадянам у власність та оренду земельні ділянки, надані раніше у користування:
  • 1.1. для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком 1;
  • 1.2. для ведення садівництва, згідно з додатком 3;
  • 1.3. передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком 2.
  Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам відповідно до розроблених проектів відведення, згідно з додатком 4, за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
 3. Передати громадянам у власність земельні ділянки, надані раніше в користування, для ведення особистих селянських господарств, згідно з додатком 5. 
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 26 додатку № 94 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 39 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Поліграфіст» масив «Олдиш-86» Бутенку Івану Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 45 додатку № 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 жовтня 1994 року № 547 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 122 площею 0,0025 га для гаражного будівництва в автогаражному кооперативі «Кіровський-2» Пелешук Ігору Леонідовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 50 додатку № 126 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 69 площею 0,053 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Лісовод-1» Кучеровій Валентині Миколаївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кострубіної С.В. про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 20 додатку № 8 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 21 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Венеція» Сухоставець Валентині Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 199 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по площі М. Кощія, 9 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Пономаренку Василю Кир`яновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лисянської М.І. про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 338 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. 1-й Севастопільській, 39 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Граділь Євдокії Захарівні в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Боярської Т. М. про скасування рішення
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку № 2 до рішення Сумської міської Ради від 30 листопада 2005 року № 1495-МР „Про передачу в приватну власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки площею 51/100 від 0,1292 га по вул. Заозерній, 109 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Гордієнко Олені Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Капітоненко Л.І. про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 10 додатку №19 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 17 площею 0,0640 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Фрунзенець» Забарі Ірині Ігоровні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Коломієць Т. І. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку № 18 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки №18 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Фрунзенець» Андрющенко Марії Максимівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 176 додатку № 31 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 77 площею 0,054 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Железнодорожник-3» Шинкаренку Станіславу Макаровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Малиновської В.П. про скасування рішення. 
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 60 додатку № 53 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 147 площею 0,05 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Будівельник» Мовчану Івану Павловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мовчан Н.М. про скасування рішення.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 128 додатку № 4 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. 2-а Севастопільська, 14а для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Колоску Володимиру Даниловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Колосок Л.Г. про скасування рішення. 
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 59 додатку № 77 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 32 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Любитель» Терещенку Олександру Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ігумнової А.О. про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 108 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Дружба, 24 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Дігтяр Марії Фатіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Піскунової А.М. про скасування рішення.
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку № 4 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 106 площею 0,0400 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Енергетик-1» Глобіну Володимиру Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 19. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - у розмірі ставки земельного податку.
 20. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
 21. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [228.5 Kb] (cкачувань: 356) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав