738-МР

Документи » Рішення міської ради » 738-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "12" липня 2007 р № 738-МР
м. Суми

Про розгляд протесту прокурора м.Суми від 10.04.07 № 17/29 на рішення Сумської мiської ради від 27 грудня 2006 року № 346-МР «Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради»

Розглянувши протест прокурора м.Суми, відповідно до статті 21 Закону України «Про прокуратуру», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Протест прокурора м.Суми від 10.04.2007 року № 17/29 на рiшення Сумської мiської ради від 27 грудня 2006 року № 346-МР «Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради» в частині внесення змін до цього рішення, а саме: виключити з додатку №1 зазначеного рішення п.17 щодо надання в оренду земельної ділянки в межах водоохоронної зони під розміщення житлового комплексу по вул. Нижньохолодногірській (напроти буд. №8 та №10) Товариству з обмеженою відповідальністю «Сумська проектно-будівельна компанія «Укрбудінвест» відхилити. 
  2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Сумська проектно-будівельна компанія «Укрбудінвест» при виконанні будівельних робіт забезпечити дотримання природоохоронного законодавства в частині діяльності в межах водоохоронної зони. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Сіденко Д.Є.)

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав