737-МР

Документи » Рішення міської ради » 737-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "12" липня 2007 р № 737-МР
м. Суми

Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми

З метою створення умов для стимулювання інвестиційної діяльності в будівництві, узгодження інтересів забудовників та органів місцевого самоврядування по упорядкуванню платежів суб’єктами господарської діяльності на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, формування нормативно-правового забезпечення рішення Сумської міської ради від 12 липня 2006 року № 75-МР «Про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в складі спеціального фонду міського бюджету» у відповідності до постанови Кабінету міністрів України від 24 січня 2007 року № 40 «Про встановлення граничного розміру коштів замовників, що залучаються для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів», керуючись частиною 5 статті 27 Закону України «Про планування і забудову території» та пунктом 25 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити:
  • 1.1. Порядок залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми (додаток №1).
  • 1.2. Методику розрахунку розмірів пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми (додаток №2).
 2. Доручити виконавчому комітету Сумської міської ради до 01 вересня 2007 року розробити та затвердити:
  • 2.1. форму довідки про кількість збережених та (або) додатково створених робочих місць (управління соціально-економічного розвитку;
  • 2.2. перелік вулиць, провулків, проїздів, площ, що віднесені до відповідних економіко-планувальних зон (управління архітектури та містобудування);
  • 2.3. типовий договір між управління реконструкції та капітального будівництва та замовником будівництва (реконструкції) про сплату пайових коштів (правове управління).
 3. Управлінню реконструкцій та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А.М.) виконувати розрахунки розмірів пайових коштів та заключати договори з замовниками будівництва на пайову участь в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми виключно на підставі договорів, укладених після вступу в дію цього рішення. За договорами, які укладені але не виконані до вступу в дію цього рішення, розрахунки розмірів пайових коштів проводяться у відповідності до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19 квітня 2005 року № 230 «Про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми».
 4. Вважати таким, що втратило чинність з 1 січня 2008 року рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19 квітня 2005 року № 230 «Про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми».
 5. Установити, що дане рішення вступає в силу з 1 січня 2008 року.
 6. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. та управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Фірст А.М.).
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії: планово-бюджетну (Теліженко О.М.); з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Сіденко Д.Є.)  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [100 Kb] (cкачувань: 387) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав