735-МР

Документи » Рішення міської ради » 735-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "12" липня 2007 р № 735-МР
м. Суми

Про надання дозволу на отримання кредиту та передачу в заставу основних засобів комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс»

Розглянувши звернення комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс» щодо отримання кредиту, у зв’язку із скрутним фінансовим становищем, викликаним затримкою фінансування державних субвенцій за перевезення пільгових категорій населення, відповідно до пункту 3.8. Статуту КП «Електроавтотранс», статті 576 Цивільного кодексу України, статті 4 Закону України «Про заставу», керуючись пунктом 27 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл комунальному підприємству Сумської міської ради «Електроавтотранс» на отримання кредиту у розмірі 1 млн. (дин мільйон) гривень 00 копійок в Сумській філії Відкритого акціонерного товариства Комерційний банк «Хрещатик» строком на один рік для виплати боргу до Пенсійного фонду України, зі сплатою 16% річних. 
  2. Надати в заставу основні засоби підприємства (три тролейбуси, придбані у ІІІ-ІV місяцях 2007 року загальною балансовою вартістю 2 млн. 160 тис.грн., заводські №№ 07442,07443, 07444). 
  3. Надати право підпису кредитного договору, договору застави та інших документів, пов’язаних з отриманням кредиту та надання в заставу основних засобів директору комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс» Левченку Володимиру Юхимовичу. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав