731-МР

Документи » Рішення міської ради » 731-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "12" липня 2007 р № 731-МР
м. Суми

Про затвердження способу приватизації об’єкта комунальної власності територіальної громади міста Суми по вул. Воскресенській, 6, що підлягає приватизації у 2007 році

З метою забезпечення економічних основ місцевого самоврядування, ефективного користування та розпорядження майном, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста Суми та на виконання пункту 2 рішення Сумської міської ради від 25 квітня 2007 року № 526-МР «Про перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Суми (нежитлові приміщення), що підлягають приватизації у 2007 році», керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частинами шостою та сьомою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити спосіб приватизації продаж на аукціоні об’єкта комунальної власності територіальної громади міста Суми по вул. Воскресенській, 6 площею 11,4 кв. м, який орендує підприємець Тіщенко Л.М., що підлягає приватизації у 2007 році.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приватизацію нежитлового приміщення, вказаного у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., а контроль - на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Єфіменко К.В.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав