696-МР

Документи » Рішення міської ради » 696-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "11" липня 2007 р № 696-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних, фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до пункту 10 додатку 2 до рішення Сумської міської ради від 6 грудня 2006 року № 261 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки Крейзі Андрію Юрійовичу, а саме: у графу 3 замість „Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва (дорізка), вул.Санаторна, 20” записати „Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва (дорізка), пров. Санаторний, 20” у зв’язку з допущеною помилкою. 
  2. Вважати пункт 36 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 29 листопада 2006 року № 245 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки у спільну часткову власність площею 121/1200 від загальної площі 0,0969 га та 121/1200 від загальної площі 0,0969 га по вул. Кузнечній, 10 відповідно Ковальчук Оксані Яківні та Ковальчук Віктору Петровичу для ведення садівництва, як такий, що не виносився та не розглядався на відповідній сесії Сумської міської ради.
  3. Поновити та продовжити термін дії пункту 5 додатку рішення Сумської міської ради від 31 січня 2007 року № 375-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок переможцям конкурсу на право розміщення об`єктів містобудування для здійснення господарської діяльності на землях Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,7000 га по вул. Харківській, 122/1 ТОВ «Холдіж-метан» під розміщення АГНКС на шість місяців з моменту вступу цього рішення в дію на підставі звернення ТОВ «Холдіж-метан» від 09.07.07 р. 
  4. Скасувати пункт 12 додатку №1 до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року №219 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки по вул. Набережній р. Стрілки (навпроти „Будинку природи”) ТОВ „АІР-Т” орієнтовною площею 0,3000 га під розміщення оздоровчого центру у зв’язку з неоформленням документів, що посвідчують право на земельну ділянку та закінченням терміну дії рішення.
  5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 20 додатку №1 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 830-МР „Про попереднє погодження місць розташування об’єктів та надання дозволу (згоди) на складання проектів відведення земельних ділянок” стосовно попереднього погодження місця розташування об’єкту та надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки командитному товариству„Соціальна ініціатива і компанія” (Російська Федерація) під будівництво багатоповерхових житлових будинків та об’єктів соціально-побутової сфери, 12 мікрорайон орієнтовною площею 12,0000 га у зв’язку з не виготовленням документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою. 
  6. Встановити термін дії рішення шість місяців з моменту набуття ним чинності . 
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 1-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав