690-МР

Документи » Рішення міської ради » 690-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "11" липня 2007 р № 690-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 92, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати громадянам у власність та оренду земельні ділянки, надані раніше у користування:
  • 1.1. для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком 1;
  • 1.2. для ведення садівництва, згідно з додатком 3;
  • 1.3. для гаражного будівництва згідно з додатком 5;
  • 1.4. передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком 2.
  Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам відповідно до розроблених проектів відведення, згідно з додатком 4, за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 122 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Над`ярній, 86 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Луговському Володимиру Гавриловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Луговської М.І. та Лахманюк О.В. про скасування рішення.
 4. Унести зміни до пункту 9 додатку 8 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року №723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га для ведення садівництва в садівничому кооперативі «Сахарник», ділянка № 57, а саме: у графу 2 замість „Мельниченко Ніна Василівна” записати „Мельніченко Ніна Василівна” у зв’язку з допущеною помилкою.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 112 додатку № 129 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 116 площею 0,10 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Колос» Горовому Володимиру Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Листопадної Н.К. про скасування рішення.
 6. Унести зміни до пункту 22 додатку до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради від 12 березня 1997 року „Про вилучення та надання земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва та обслуговування індивідуальних жилих будинків, господарських будівель і споруд по пров. Тихому, 20, а саме: у графу замість „Коломиєць Ірина Миколаївна” записати „Коломієць Ірина Миколаївна” у зв’язку з допущеною помилкою.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 16 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Добровільній, 36 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Карпенко Олександрі Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Паладич Л.Д. про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 13 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 липня 1993 року № 474 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель (присадибні ділянки)” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Одеській, 47 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Колеснику Миколі Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Сахарової В. М. про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 262 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Аерофлотській, 42 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Федченку Василю Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Федченка В.В. про скасування рішення.
 10. Унести зміни до пункту 17 додатку 3 до рішення Сумської міської Ради від 24 вересня 1997 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га Глущенко Ірині Анатоліївні для ведення садівництва в садівничому товаристві «Хімік-1», а саме: у графу 4 замість „189” записати „119” у зв’язку з допущеною помилкою.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 189 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Майській, 17 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Глазьку Івану Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Залевського Є.І. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 571 додатку № 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Одеській, 3 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Доценко Зінаїді Олексіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Чугая В.Я. про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 131 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Михайлівській, 10 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Третяченко Вірі Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 14. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - у розмірі ставки земельного податку.
 15. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
 16. Організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [159.5 Kb] (cкачувань: 341) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав