668-МР

Документи » Рішення міської ради » 668-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "11" липня 2007 р № 668-МР
м. Суми

Про Положення про порядок Проведення земельних конкурсів (аукціонів) в м. Суми

З метою формування відкритого, конкурентного ринку землі несільськогосподарського призначення, у відповідності до Конституції України, Земельного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2002 р. №648 «Про затвердження Положення про технічний паспорт земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про порядок проведення земельних конкурсів (аукціонів) в м. Суми, згідно з додатком.
  2. Рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року №1625-МР «Про затвердження Положення про проведення земельних торгів (аукціону) на території Сумської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Доручити виконавчому комітету Сумської міської ради розробити та затвердити типові технічні документи для забезпечення організації і проведення земельних конкурсів (аукціонів).
  4. Встановити, що це рішення вступає в силу з дня його опублікування в газеті «Суми і сумчани».
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського Голови Бойка С.О., а контроль - на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Сіденко Д.Є.). 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Положення про порядок проведення земельних конкурсів (аукціонів) в м. Суми [121 Kb] (cкачувань: 1036) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав