648-МР

Документи » Рішення міської ради » 648-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2007 р № 648-МР
м. Суми

Про застосування нових умов оплати праці працівників органів місцевого самоврядування

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 р. № 700 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати право міському голові, керівникам самостійних структурних підрозділів Сумської міської ради в межах затвердженого фонду оплати праці:
    1.1. Застосувати з 1 травня 2007 року умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 р. № 700 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”;
    1.2. Переглянути в установленому порядку власні розпорядження та накази щодо встановлення розмірів надбавок, виходячи з обсягу видатків на оплату праці, передбачених в планах асигнувань з утримання відповідних установ.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О., заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. та фінансове управління міської ради (Липова С.А.). 
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію міської ради (Теліженко О.М.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 31-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав