641-МР

Документи » Рішення міської ради » 641-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2007 р № 641-МР
м. Суми

Про передачу в безкоштовне постійне користування нежитлової будівлі № 8 по вул. Дзержинського управлінню Державного казначейства у місті Суми Головного управління Державного казначейства України в Сумській області

У зв’язку з виробничою необхідністю та з метою більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись частиною п’ятою статті 60 та статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в безкоштовне постійне користування нежитлову будівлю № 8 по вул. Дзержинського, загальною площею 506,0 кв.м, управлінню Державного казначейства у місті Суми Головного управління Державного казначейства України в Сумській області.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу нежитлової будівлі, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 31-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав