639-МР

Документи » Рішення міської ради » 639-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2007 р № 639-МР
м. Суми

Про закупівлю робіт з установлення технічних засобів регулювання дорожнім рухом процедурою в одного учасника у 2007 році

З метою забезпечення безпеки руху на проїжджій частині вулиць міста Суми, відповідно до абзацу 2 пункту 2 статті 33 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Провести закупівлю робіт з установлення технічних засобів регулювання дорожнім рухом головному розпоряднику коштів - управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою процедурою в одного учасника комунального підприємства «Сигнал» у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2007 рік в сумі 100 тис. грн. 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. та управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В.С.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 31-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав