635-МР

Документи » Рішення міської ради » 635-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" червня 2007 р № 635-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 06 березня 2007 року № 429-МР «Про затвердження Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території м. Суми»

З метою упорядкування розміщення малих архітектурних форм на території м. Суми, з урахуванням «Методичних рекомендацій щодо встановлення порядку розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності», затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 04.09.06 № 296, на підставі Закону України «Про планування та забудову територій» від 20.04.00 № 1699-ІІІ, керуючись статтею 25, пунктом 44 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 06 березня 2007 року №429-МР «Про затвердження Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території м. Суми», а саме: в додатку до рішення пункт 9.2 розділу 9 викласти в наступній редакції:

    «Надати єдиній комісії статус технічної комісії, з залученням спеціалістів дозвільних та погоджувальних інстанцій міста по прийняттю рішення стосовно демонтажу незаконно розміщених малих архітектурних форм на території м. Суми. Об’єкти, дозволи на які скасовано, а також у разі не подовження договору оренди земельної ділянки, вважаються самовільно встановленими та підлягають демонтажу у встановленому порядку згідно з діючим «Порядком вирішення питань благоустрою та утримання територій м. Суми».
    Відповідальним за демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм є державне комунальне підприємство «Шляхрембуд» і управління архітектури та містобудування Сумської міської ради на підставі відповідного рішення виконавчого комітету Сумської міської ради».

  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., а контроль – на постійну комісію з питань розвитку підприємництва, побутового та торговельного обслуговування населення (Войтенко В.В.). 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 31-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав